Upravit stránku

Akné patří mezi kožní onemocnění, pro které není věk žádnou překážkou. Nemile vás tak může překvapit i ve vyšším věku. Již dávno neplatí, že by bylo nepříjemným projevem dospívání.

V současnosti dosahuje hranice projevů akné vyššího věku, proto nejsou žádnou výjimkou starší klientky. Proto využíváme při jeho léčbě kombinací několika typů moderních metod a individuálního přístupu.

Naše hlavní ošetření k léčbě akné, výborné jsou i jejich kombinace

Hydrafacial

Čištění pleti Hydrafacial je neinvazivní rejuvenace pleti. Jedná se o základní ošetření, protože pleť je potřeba hlavně čistit. 

Hydrafacial

Chemický peeling

Chemický peeling je velmi rychlou a účinnou neinvazivní metodou, která nezatěžuje tělo.

Jaké další zákroky na akné doporučujeme

Zákrok

Základem péče o pleť s projevy akné by měl být především individuální trpělivý přístup. Léčba akné je dlouhodobým procesem, proto ji vždy uzpůsobujeme věku, pohlaví a klinickému stavu pacienta. A zohledňujeme také předchozí prodělané terapie.

K základní lokální terapii akné vám tak nabízíme celou řadu možností, jak proti akné efektivněji bojovat a zvítězit. Individuální léčbu navrhuje dermatolog. Vybrané vhodné metody jsou pak podpořeny a doplněny domácí péčí z řady kosmetických a léčebných produktů.

Logo
Využijte kvalitní léčby akné. Pod odborným pohledem tak dochází k ústupu projevů akné a ke korekci drobných jizviček a pigmentací.

Jak mohou vypadat výsledky ošetření?

PŘED ZÁKROKEM
PO ZÁKROKU
1

Vybereme vám tu nejúčinnější léčbu akné. Napište nám!

Nahoru