Upravit stránku

Frakční laser vyzařuje mřížku terapeutických laserových mikro paprsků na svrchní a střední vrstvy pokožky. Výsledkem je okamžité smrštění pokožky.

Tak dosáhnete „liftingového efektu”, zjemnění stařeckých i mimických vrásek, odstranění pigmentových slunečních i senilních skvrnek. Přístroj také působí na kolagen a na jeho tvorbu po dobu šesti měsíců po zákroku. 

A jaký je rozdíl mezi klasickým ošetřením a ošetřením naším přístrojem? Během našeho zákroku není nutno laserovým paprskem plošně brousit hluboké vrstvy kůže, a proto dochází k výrazně rychlejšímu hojení a ústupu zarudnutí kůže. Není tak nutná narkóza, celková anestezie či pobyt v nemocnici. Už po třech dnech po zákroku můžete používat make-up a do týdne se plnohodnotně zapojit do běžného společenského života.
MUDr. Martina Hamadová

Jaké části těla ošetřujeme?

 • Celý obličej
 • Jednotlivé části obličeje
 • Okolí očí
 • Tváře
 • Čelo
 • Oblast krku a dekoltu
 • Strie na bříšku
 • Boky
 • Vnitřní plocha stehen
 • Oblast rukou
V současnosti je velmi žádaným ošetřením omlazení rukou. Na nich je odstraněna vrásčitá kůže. Dochází k vyplnění novými kolagenními vlákny a zároveň odstranění pigmentací z hřbetů rukou.

Jak probíhá zákrok?

Prvním krokem je zaslání fotografií s aktuálním stavem. Ty pak slouží jako podklady pro konzultaci. Jedná se o ambulantní zákrok, na jehož začátku je pleť odlíčena a očištěna. Používáme lokální krémové anestetikum, ošetření tak není bolestivé.

Během několika minut až hodin budete cítit lehké pálení, které můžeme přirovnat k pocitům po intenzivním opalování. Pokožka bude zarudlá, oteklá s viditelnými drobnými tečkami po ozáření laserovým paprskem. K ustoupení dojde během dvaceti čtyř hodin. Frakční resurfacing trvá přibližně třicet minut.

Po zákroku použijte zklidňující hojivý krém, například Avéne - Cicalfate. Vyvarujte se pobytu na přímém slunci a vždy se namažte krémem s vysokým faktorem ochrany po dobu dvou až tří měsíců. Jedním z nejvhodnějších období je aplikace na podzim, v zimě nebo časně zjara.
Již po jednom ošetření jsou viditelné výsledky. Dochází ke zlepšení kvality pleti, odstranění barevných nejednotností, drobných vrásek a jizviček. V případě těžších kožních změn, hlubších vrásek a jizev, je možné laserové frakční ošetření s odstupem osmi týdnů zopakovat.

Prohlédněte si fotogalerii

Po zákroku
Před zákrokem
Po zákroku
Před zákrokem
1

Ceník

 • Frakční Laserový Resurfacing Laserem Mixto SX
  Celý obličej8 000 Kč
  Čelo3 000 Kč
  Oblast pod očima3 000 Kč
  Tváře5 000 Kč
  Povrch nosu3 000 Kč
  Oblast kolem úst3 000 Kč
  Oblast výstřihu6 000 Kč
  Přední plocha krku5 000 Kč
  Hřbety rukou3 000 Kč
  Břichood 3 000 Kč
  Boky nebo vnitřní plochy stehen – strieod 3 000 Kč
  Drobné ložisko a testovací ošetření (do 1 × 1 cm)500 Kč

Chcete se dozvědět více o ošetření? Kontaktujte nás!

Nahoru