Upravit stránku

Trápí vás jizvy po akné či xantelasmata? Nebo vám dělají starosti vrásky kolem očí a rtů, pokleslá oční víčka, pihy a další drobné nedokonalosti pleti? Pak se svěřte do naší péče a společně váš problém vyřešíme.

K tomu nám pomáhá revoluční přístroj Plexr. Díky tomu dokážeme odstranit nežádoucí buňky kůže. Jedná se o velmi inovativní metodu. Výsledkem bude zdravý vzhled kůže, která dokáže vytvářet nové buňky a také kolagen.

V čem vám přístroj Plexr může pomoci?

Jak probíhají zákroky pomocí přístroje Plexr? Bez jizev a narkózy

Plexr je inovativní lékařský stroj, který využívá technologii plazmy. Pomocí malého elektrického výboje, který vypadá jako blesk, odpaříme starou pokožku. Nemusíte se vůbec ničeho obávat, výboj je zcela bezpečný. Ošetříme i citlivá místa, jako jsou oční víčka. Pomocí přístroje Plexr dokážeme provést zcela nové a inovativní zákroky, například lifting očních víček provedeme bez narkózy, skalpelu a jizev.

Přístrojem nesmí být ošetřeny osoby s kardiostimulátorem a většími kovovými implamtáty blízko místa ošetření. Zákrok není vhodné podstoupit v těhotenství, během kojení nebo při závažném onemocnění (onkologická léčba, těžké formě diabetu, imunodeficitu a dalších onemocněních). Ředění krve není problémem, jedná se o bezkrevnou metodu.

Rekonvalescence po zákroku trvá 5 až 7 dní. Kůže ošetřené oblasti je oteklá s jemnými stroupky. Ošetřenou oblast vždy chraňte před sluncem krémy s vysokým UV faktorem. Vhodným obdobím pro ošetření jsou chladnější měsíce na podzim a v zimě. Po zákroku nezůstávají jizvy.

Nemusíte se ničeho obávat. Ošetření probíhá bez narkózy, nedochází ke krvácení, poškození zraku a tvoření jizviček. Po ošetření dochází k rychlému hojení. 

Prohlédněte si fotogalerii našich zákroků

PO - Vrásky kolem úst
PŘED - Vrásky kolem úst
PO - Vrásky kolem úst
PŘED - Vrásky kolem úst
1

A kolik vás bude zákrok stát?

 • PLEXR - ošetření přístrojem
  Bleferoplastika horní víčka (za dvě ošetření)7 000 Kč
  Bleferoplastika spodní víčka (za dvě ošetření)7 000 Kč
  Bleferoplastika víček (horní i spodní za dvě ošetření)13 000 Kč
  Ošetření vrásek nad horním rtem4 000 Kč
  Ošetření vrásek nad horním rtem a pod ústními koutky5 000 Kč
  Ošetření vrásek v dekoltu, nebo na krku (dle rozsahu)od 2 000 Kč
  Ošetření aknéod 500 Kč
  Ošetření bradavic, keloidů, vpadlých jizev a xantalesmatod 1 000 Kč

Zaujal vás zákrok? Objednejte se na nezávaznou konzultaci

 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru