Upravit stránku
Při mezoterapii vám aplikujeme léčivé roztoky různých typů účinných látek do střední až horní vrstvy kůže. Výsledkem je zlepšení funkcí kůže a pokožky, podpora tvorby kolagenu a nových buněk, jež vypnou kůži a vyrovnají jemné vrásky. Vaše pleť tak bude vynikat mladistvým a svěžím vzhledem. Mezoterapie, a to především v zahraničí, se také využívá k omlazení kůže v oblasti zad a paží. Taktéž léčí celulitidu a odbourává tuk v problémových partiích.

Jaké partie ošetřujeme?

 • Oblast obličeje
 • Krk
 • Dekolt
 • Hřbet rukou
 • Partie stehen
 • Boky
 • Hýždě
 • Bříško
 • Vlasy

Průběh ošetření

Jedná se o minimálně invazivní postup, při kterém aplikujeme léčivé roztoky pomocí mikroinjekcí do střední až horní vrstvy kůže.

Ošetření provádíme sérií vpichů pomocí malých jehliček. Těch používáme více, neboť během zákroku dochází k jejich otupění, a tím by se postupně zvyšovala bolestivost. Díky tomu je tedy zákrok téměř bezbolestný. U velmi citlivých klientů používáme pro zvýšení komfortu znecitlivující lokální mast.

Pokud chcete dosáhnout co nejviditelnějšího omlazení kůže, pak absolvujte čtyři vyšetření komplexního mezoterapeutického vyšetření. Doporučujeme absolvovat první dvě aplikace po čtrnácti dnech a třetí aplikaci za měsíc. Pro udržení efektu radíme zopakovat ošetření jedenkrát ročně.
MUDr. Martina Hamadová

Bezprostředně po zákroku může být ošetřované místo zarudlé, místy se mohou dokonce tvořit modřinky, které ale posléze vymizí. Vyhněte se slunění a používejte krém s vysokým ochranným faktorem (50+). Vždy záleží na rozsahu proběhlého zákroku a celkovém stavu pokožky. Další omezení nejsou nutná. Už po dvou hodinách se můžete navrátit ke svým standardním denním aktivitám či zaměstnání.

Pokud absolvujete ošetření, pak je třeba pít nejméně dva litry tekutin denně a dodržovat redukční dietu. Ta nutí tělo, aby odbourávalo tuk v oblasti, kde byla provedena mezoterapie. Týden po ošetření je možno opatrně začít sportovat. Průměrný počet komplexního mezoterapeutického vyšetření jsou čtyři sezení.

Během mezoterapie u nás na klinice používáme nové preparáty španělské firmy Aesthetic Dermal. Tyto přípravky jsou vyvinuty na základě vědeckého vývoje a výzkumu ve vlastní laboratoři. Díky tomu se produkty skládají z efektivních a nejčistších přísad.

Jak probíhá konkrétní aplikace kyseliny hyaluronové

 • Využívané preparáty
  RRS Hyalift 75 5mlnezasíťovaná kyselina hyaluronováhydratace obličeje, dekoltu, hřbety rukou
  RRS HA Tensor lift 5mlnezasíťovaná kyselina hyaluronová, aminokysliny, antioxidanty, stopové prvkyyvypnutí obličeje, dolní část obličeje
  RRS HA Relax 3mlnezasíťovaná kyselina hyaluoronová, oligopeptidyrelaxuje pokožku, částečně nahrazuje botulotoxin, horní třetina obličeje
  RRS HA Eyesnezasíťovaná kyselina hyaluronová, flavonoidy, saponiny, peptidy, křemíkodstraňuje otoky pod očima
  RRS HA Strimatrixnezasíťovaná kyselina hyaluronová s růstovými faktory, aminokyselinami, vitamínyléčba strií
  RRS HA Celutrixnezasíťovaná kyselina hyaulorová s lipolytickými enzymy, saponinyléčba celulitidy
  RRS Silisorgorganický křemík ve spojení s resveratrolemaplikuje se do ochablé pokožky těla - paže, lokty, záda
  RRS HA Silisorgnezasíťovaná kyselina hyaluronová ve spojení s organickým křemíkem a resveratrolempůsobí na vrásky v dekoltu
  XL hairnezasíťovaná kyselina hyaluronová s vitamíny a aminokyslinamipro růst hustých vlasů
 • Další preparáty
  Redensity I.nezasíťovaná kyselina hyaluronová a antioxidantypůsobí na vrásky na krku a v dekoltu, také kolem očí
  Restylan vital - Speciální peroaplikuje přesné množství jemně zasíťované kyseliny hyaluronové do požadované lokalityčelo, nad horní ret, dekoltu, celý obličej, výdrž až 1 rok
  Dermaheal HSR58 aktivních látek včetně kyseliny hyaluronovéPo aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a jizviček po akné. Tento výrobek obsahuje opravdu nejobsáhlejší složení na současném trhu
  Dermahela LLfosfatidylcholin a l-karnitinurčený k injekční lipolýze
  STem C serumvýtažek z kmenových buněkDokáží vytvářet nové kožní buňky a tak vyplňují již existující jemné vrásky. Zároveň předchází vzniku nových vrásek. Dodá vaší pleti pružnost díky obsaženým růstovým faktorům, které vyvolávají syntézu kolagenu, elastinu a jiným ECM (extracelulární matrix – mezibuněční prostor).

Ceník

 • Mezoterapie - injekční aplikace
  Typ preparátuCena
  Teosyal Redensity I - 1 ml3 900 Kč
  Dermaheal HSR - 5 ml2 200 Kč
  Kmenové buňky - Stem C - sérum 5 ml2 500 Kč
  Restylan Vital - 1 ml4 500 Kč
  Restylan Vital - 2 ml8 000 Kč
  RRS Hyalift 75 - hydratace oblasti obličeje, krku, dekoltu - 5 ml1 950 Kč
  RRS Skinrelax - bez toxinu - 3 ml1 500 Kč
  RRS Tensor lift - vypnutí kůže obličeje - 5 ml1 950 Kč
  RRS Eyes - redukce otoků pod očima - 1,5 ml1 000 Kč
  RRS Strimax - ošetření strií - 10 ml1 600 Kč
  RRS Cellutrix - ošetření celulitidy - 20 ml2 000 Kč
  RRS Silisorg HA - ke zpevnění pokožky (například paže) - 5 ml1 200 Kč
  RRS XL Hair - na podporu růstu vlasů - 3 ml1 500 Kč

Máte zájem o mezoterapii? Kontaktujte nás!

Nahoru