Diodový laser Mediostar XT

Cena již od 600 Kč

Fotorejuvenace je metoda jak redukovat a zpomalovat proces stárnutí kůže, jak zlepšit její kvalitu a vzhled. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost, pevnost a začínají se tvořit drobné vrásky, které se postupě prohlubují. Tyto změny jsou způsobeny snižující se funkcí kožní vazivové tkáně. Zároveň se diodový laser používá v případě odstranění chloupků.

„Obvykle je zapotřebí 6 ošetření v intervalu 3 až 5 dnů, intenzivní regenerační procesy probíhají v omlazené pleti ještě po ukončení kúry.“

MUDr. Martina Hamadová,

Zbavte se vrásek jednou provždy

Po ozáření pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy, povzbuzení buněčné činnosti, přestavbě a novotvorbě kolagenních vláken. Laserový paprsek proniká do hloubky minimálně 10 mm a remodelace kolagenu v kůži a podkoží probíhá ještě 3 měsíce po ukončení terapie. Pleť se stává hladší, vypnutější, zlepšuje se povrchová textura, redukují se nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky.

Ošetření diodovým laserem Mediostar XT je velmi šetrná metoda, pleť u tohoto typu laserového omlazení nerudne, nemokvá, netvoří se stroupky.

01 02

Diodový laser - jak to funguje?

Neinvazivní laserové omlazení a vypnutí pleti provádíme vysokovýkonovým diodovým laserem nové generace Mediostar XT německé firmy Asclepion ve speciálním fotorejuvenačním režimu.

Před zákrokem Po zákroku

Pro efektivní epilaci

Jak již bylo zmíněno přístroj Mediostar XT je používán i pro bezbolestnou a maxilmálně efektivní epilaci chloupků. Laserová epilace je světovým trendem jak z hlediska estetického, tak z hlediska hygienického.

Laserová epilace intimních partií patří mezi stále více vyhledávaný zákrok ze strany žen a v poslední době i mužů. V této oblasti navíc vznikají po klasické depilaci holením či vosky často pupínky, které klienty obtěžují a dlouhodobé odstranění chloupků laserem současně odstraní i tento problém. Vzhledem k citlivosti této lokality je ošetření vždy prováděno v lokální anestezii znecitlivujícím krémem.

Princip spálení chloupku laserovým paprskem a jeho následné vypadnutí

Epilace chloupků v obličeji laserem je v současné době velmi oblíbená služba estetické dermatologie. Růst chloupků na bradě, horním rtu nebo příliš široké či srostlé obočí vnímá většina žen velmi rušivě. Pokud jsou chloupky pigmentované, lze je odstranit laserem.

Jediným „drobným úskalím“ je podmínka, že chloupky se nesmí 5 týdnů před ošetřením a následně během zákroků vytrhávat, ale pouze holit nebo stříhat.Většina žen se s tímto omezením hůře vyrovnává, ale je třeba si uvědomit, že jde pouze o dočasný stav a výsledek stojí zato.

Mediostar XT - často se ptáte

Je zákrok bolestivý a má nějaké nežádoucí účinky?

"Laserový zákrok se provádí po aplikaci kontaktního chladícího gelu. Je nebolestivý, při ošetření pociťujete prohřívání pleti. Ošetřená oblast je pár minut po zákroku mírně zarudlá."

MUDr. Martina Hamadová

Je nutné dodržovat nějaká pravidla?

„Kůže by před ošetřením neměla být 6-8 týdnů vystavována UV záření (slunění, solárium). Při pobytu na slunci jsou doporučovány ochranné krémy s  vysokým UV filtrem (50+). Žádná další opatření nejsou nutná.”

MUDr. Martina Hamadová

Kolik ošetření je zapotřebí?

"Obvykle je zapotřebí 6 ošetření v intervalu 3 až 5 dnů, intenzivní regenerační procesy probíhají v omlazené pleti ještě po ukončení kúry."

MUDr. Martina Hamadová

Které lokality lze ošetřit?

"Lze omlazovat a  vypínat kůži v obličeji, na krku, dekoltu, ochablou kůži prakticky kdekoliv na těle."

MUDr. Martina Hamadová

Zajímá vás více o diodovém laseru Mediostar XT? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akce

  • Zvýhodněné akční balíčky

Připravili jsme pro vás několik akčních balíčků.

Proč Dermaestetik?

  • 15 let odborné praxe v oboru
  • 70 certifikací z odborných školení
  • 3 500 stálých spokojených klientů
  • 20 000 provedených zákroků a služeb
  • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost! 

Dermaestetik na Facebooku

Dermaestetik na Facebooku

Nový Dermaestetik

Nový dermaestetik

Newsletter

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Newsletter

Nabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing