Upravit stránku

Jedná se o velmi efektivní a šetrný zákrok, který je bezbolestný a nevyžaduje rekonvalescenci. Ošetření je zcela bezbolestné, pro lokální anestezii používáme znecitlivující krém. Jedná se o velice šetrný zákrok, který nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Laserová epilace je jedna z nejúčinnějších metod k odstranění nežádoucích chloupků s velmi dlouhodobým efektem. K jejich odstranění používáme vysoce výkonný diodový laser Mediostar NEXT PRO. Zbavte se chloupku rychle a bezbolestně. 

Vysoce výkonný model německé firmy Asclepion, laser Mediostar NEXT PRO, patří mezi nejvýkonnější a nejrychlejší lasery současnosti, které vám dopřejí komfortní ošetření. 
Laserová epilace

Jaké partie těla epilujeme?

Depilovat, epilovat nebo zvolit epilaci laserem?

Depilovat nebo epilovat? Pokud se rozhodnete pro depilaci, jenž je sice rychlá a jednoduchá, odstraníte pouze tu viditelnou část chloupků. Jejich kořínek zůstane zachovaný a chloupky pak vyrostou znovu. Naopak při epilaci dochází k hloubkovému odstranění. Jedná se však o časově náročnou a bolestivější metodu. Chcete se zbavit chloupků natrvalo? Pak je další možností právě trvalé odstranění chloupků pomocí epilací laserem, který dokáže zničit kořínek chloupku. 

Jak zákrok probíhá?

Zvolte laserové ošetření v tom případě, že potřebujete odstranit nežádoucí chloupky, které však musí být pigmentované. Laserový paprsek je pohlcen pigmentem vlasové cibulky chloupku. V tomto místě se přemění energie na teplo, a tím je cibulka chloupku zničena.

Tak dojde k tomu, že se na ošetřených místech chloupky neobjeví. Laserová depilace je ideálním řešením pro odstranění chloupků jednou provždy. Kůže může být po zákroku zhruba dvě hodiny zarudlá. Ošetření je však šetrné a nevyžaduje rekonvalescenci. 

„Jedno ošetření laserové depilace zničí asi 25-40 % všech přítomných chloupků. K dosažení požadovaného efektu je nutné zákrok opakovat v průměru čtyřikrát až pětkrát, a to s odstupem šesti týdnů u obličeje až po tří měsíce např. u zad. Podrobné informace o předepsané periodě mezi jednotlivými ošetřeními obdržíte u našeho proškoleného personálu pří objednávání jednotlivých sezení”
MUDr. Martina Hamadová
Během jednoho ošetření vás zbavíme chloupků, ne však veškerého množství nežádoucích chloupků. Ty totiž rostou v cyklech. Část chloupků je tak vždy v klidové fázi telogen a druhá část chloupků zrovna v rostoucí fázi anagen. Podle počtu chloupků v druhé fázi a celkovém hormonálním nastavení organismu. Celkový počet zákroků je tak velmi individuální, neboť ke zničení chloupků dochází právě v jejich růstové fázi. 

Prohlédněte si zákrok v naší fotogalerii

Průběh laserové epilace
Průběh laserové epilace
Průběh laserové epilace
Průběh laserové epilace
1
Průběh laserové epilace
2

A kolik vás budou jednotlivé zákroky stát?

 • Permanentní EPILACE laserem MEDIOSTAR NeXT PRO – cena za 1 ošetření
  Ušní boltce (oba)1 500 Kč
  Krk (např. zarůstající vousy)1 500 Kč
  Šíje1 500 Kč
  Podpaží (obě)1 500 Kč
  Předloktí2 500 Kč
  Ruce (od zápěstí po prsty)1 500 Kč
  Třísla (bikini lines)1500 Kč
  Intimní partie2 500 Kč
  Třísla + intimní partie 
  Třísla + přilehlá část hýždí2 000 Kč
  Hýždě2 000 Kč
  Stehna (obě)4 500 Kč
  Lýtka (obě)3 500 Kč
  Nárty1 500 Kč
  Okolí prsních dvorců (u žen)1 200 Kč
  Hrudník3 000 Kč
  Zádaod 4 500 Kč
  Záda a ramena5 800 Kč
  Břichood 2 500 Kč

  Po 4 sezeních dojde k úbytku minimálně 80% chloupků. Na 5 sezení a případné další poskytujeme slevu 50%.

Zajímá vás depilace laserem? Napište nám

 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru