Odstranění vrásek a modelace obličeje výplňovými materiály

Výplňové materiály používáme k řešení hlubších vrásek a korekci detailů obličeje. Jsou vhodné na úpravu vpadlých jizev a povislých ústních koutků, také k účinné korekci velikosti a tvaru rtů. Doplněním objemu v oblasti lícních kostí lze dosáhnout výrazného omlazujícího efektu /někdy je tento zákrok nazýván jako lifting bez skalpelu/. Výplňový materiál aplikujeme tenkou jehličkou přímo do povrchových partií kůže za použití lokálního anestetika. Efekt je patrný ihned po aplikaci a budete se z něj těšit až 18 měsíců! Výplňové materiály vedou k rychlému a dlouhodobému omlazení obličeje.

Před odstraněním vrásek Po odstranění vrásek

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Okamžitě vidíte hladkou pokožku a plnější rty. Těsně po zákroku může být kůže trochu nateklá. Otok pozvolna mizí a za den nebo dva zcela vymizí. Časem je výplňový matriál úplně vstřebán, účinkem zákroku se budete těšit po dobu 6 až 18 měsíců dle použitého materiálu a místa aplikace. Zákrok můžete bez problémů kdykoli opakovat.

MUDr. Martina Hamadová

Novinkou je nová výplň pro oblast rtů a periorální oblasti, která byla navržena speciální technologií VYCROSS. Je to jediná výplň rtů na bázi kyseliny hyaluronové s prokazatelnou výdží až 12 měsíců. Zvýrazňuje kontury rtů, zdokonaluje jejich tvar a tvar okraje rtů, vyplňuje jemné vrásky, upravuje vpadlé koutky a tím dodává mladistvý vzhled. Cena ošetření je 7 500Kč.

Časté dotazy na výplňové materiály

Co je to výplňový materiál?

„Je to stabilizovaná hyaluronová kyselina neživočišného původu. Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v těle každého člověka (klouby, chrupavky, kůže). V kůži zajišťuje hydrataci a elasticitu. S přibývajícím věkem produkce kyseliny hyaluronové klesá, vznikají vrásky a kůže ochabuje. Výplňový materiál tak obnovuje mladistvou pružnost vaší kůže tím, že doplňuje přirozený zdroj. Aplikuje se ve formě gelu do kůže či podkoží, kde na sebe váže vodu a zůstává v místě aplikace zpravidla po mnoho měsíců.”

MUDr. Martina Hamadová

Je zákrok bolestivý?

„Lékař aplikuje výplňový materiál ve formě gelu tenkou jehlou do kůže nebo podkoží. To způsobí při aplikaci pálivý pocit. Před zákrokem se proto místo aplikace znecitliví pomocí lokálního znecitlivujícího krému, během a po zákroku ošetřované místo chladíme."

MUDr. Martina Hamadová

Máte zájem o účinné odstranění vrásek? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akce

  • Zvýhodněné akční balíčky

Připravili jsme pro vás několik akčních balíčků.

Proč Dermaestetik?

  • 15 let odborné praxe v oboru
  • 70 certifikací z odborných školení
  • 3 500 stálých spokojených klientů
  • 20 000 provedených zákroků a služeb
  • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost! 

Dermaestetik na Facebooku

Dermaestetik na Facebooku

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Newsletter

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Newsletter

Nabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2018, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing