Upravit stránku

Akce platí pouze pro prvních 20 objednaných!! Ošetření je vhodné jak pro muže, tak pro ženy! Jedná se o zcela bezbolestné ošetření s dlouhodobým efektem!! 

Venezia Lift

Jedná se o první neablativní frakční CO2 laserový systém pro omlazení tkání! Zákrok efektivně a hlavně rychle, bez rekonvalescence obnoví mladistvý vzhled pleti. Odstraní drobné vrásky a pigmentace. Sjednotí tón pleti. Výborný i pro podporu léčby akné a růžovky.

Ošetření Venezia Lift stimuluje novotvorbu kolagenu. Je tedy určeno zejména pro pacienty, kteří si přejí vypnutí obličejových kontur a redukci jemných vrásek a chtějí se ihned navrátit do běžného života, bez jakéhokoliv omezení. Pacientka je po ošetření pouze začervenalá s lehkým otokem. Druhý den se již může navrátit k běžným činnostem a používat makeup.

Bez down-time! Můžete se ihned vrátit k běžnému životu a věnovat svým oblíbeným činnostem.

  Ošetření Venezia Lift je neinvazivní a bezbolestné, není proto potřeba nanášet  anestetickou mast, tím se šetří čas potřebný k provedení  samotného zákroku. Ošetření dle lokality trvá cca 15-45 min.  

     Následně po ošetření Vás dáme na 10min pod naše výborné biostimulační světlo Helight PRO, které ošetřenou oblast zklidní a nestartuje proces hojení a obnovy kolagenu.

     Bezprostředně po ošetření je kůže zarudlá, může být přítomen mírný otok zejména v okolí očí (měl by vymizet do 24-48 hodin po zákroku). Ošetřené místo je začervenalé, mírně mokvá ale zasychá a pak se tvoří stroupky.

Fotogalerie

 • Venezia Lift

  Venezia Lift ceník

   

  LokalitaCena za 1 ošetření30% sleva
  Obličej3 500 Kč2 450 Kč
  Dekolt3 500 Kč2 450 Kč
  Krk3 500 Kč2 450 Kč
  Krk a dekolt6 000 Kč4 200 Kč
  Oblast kolem očí1 900 Kč1 330 Kč

   

   

Pro více informací nás kontaktujte zde: 

 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru