Upravit stránku
Při zákroku je využíváno kontinuální intenzivní červené světlo (LED 630 nm), díky kterému dochází k omlazení pleti. Při opakovaném ošetření se spouští hojivé a sebeobnovující pochody kůže a dochází k aktivaci přirozených biologických mechanismů. Takových, které jsou přirozeně součástí kůže.

Prostředek, který zpomalí stárnutí...

Světelný lifting podporuje látkovou výměnu buněk v kůži a podkoží až do hloubky 5 mm, a zároveň stimuluje novotvorbu a přestavbu kolagenu. Výsledkem je vypnutá pleť, vyhlazení jemných vrásek, projasnění pokožky, stažení pórů, získání mladistvého a zdravějšího vzhledu obličeje. Toto výjimečné světlo má hojivý a protizánětlivý účinek a silný antibakteriální efekt.
„Pro dosažení těch nejlepších výsledků doporučujeme cyklus osmi ošetření, a to dvakrát týdně. Kůru je vhodné opakovat, a to nejlépe dvakrát až třikrát do roka.”
MUDr. Martina Hamadová
A v čem je toto světlo jedinečné? Intenzivní kontinuální červené světlo má mnohonásobně větší energetický výkon než běžně používaný biostimulační laser. Výsledkem je tak mnohem výraznější efekt. Velkou výhodou je také to, že LED světlo lze využít i preventivně. Neboť je prokázáno, že jeho působením dochází v ošetřované oblasti kůže ke zpomalení procesu stárnutí.

Co na vás při zákroku čeká?

Při zákroku se nemusíte ničeho bát, je zcela bezbolestný a nehrozí při něm žádné riziko popálení kůže. A na rozdíl od klasické laseroterapie není zakázáno slunění. Zákrok můžete zkombinovat s dalšími ošetření, jako je chemický peeling, laserová gelová maska nebo aplikace botoloxinu.

Prohlédněte si výsledky zákroků

PŘED ZÁKROKEM
PO ZÁKROKU
1

Zaujalo vás ošetření pomocí světelného liftingu? Napište nám

Nahoru