Přístrojová lymfodrenáž

Cena již od 220 Kč

Přístrojová lymfodrenáž je velmi efektivní a příjemný způsob, jak bez námahy aktivovat činnost lymfatického systému. Pomocí speciálního zařízení a návleků se vytváří postupná komprese, která způsobuje tlakovou vlnu aktivující lymfatický systém člověka. Tak vznikají lehké, rytmické tlakové vlny proudící od špiček chodidel přes lýtka, stehna a boky až na břicho. 

Nyní vám na naší klinice nabízíme moderní lymfodrenáž s přístrojem MK400L se speciální IR (infra red) tepelnou vložkou, díky které je procedura ještě účinnější než doposud. Vyšší teplota způsobuje větší průtok krve i lymfy a tlaková drenáž je tak může být maximálně efektivní.

Tlakový kompresní drenážní systém je kompletní řešení pro hubnutí a redukci tukových buněk prostřednictvím procesu stimulace lymfatického systému, mechanického tlaku a nyní exklusivně také IR tepla. Infračervený topný systém IR navozuje v celotělovém vaku teplotu od 20°C do 40°C, což příznivě působí především na odbourávání podkožního tuku.

K čemu lymfatická drenáž pomáhá?

snižování hmotnosti a formování postavy

redukci různých stupňů obezity

prevenci a odstranění celulitidy

psychickému uvolnění a relaxaci

detoxikaci organismu

správné funkci lymfatického systému a krevního oběhu

odstranění problému těžkých a unavených končetin

prevenci a drenáži otoků po úrazech aoperacích

zmírnění migrenózních stavů a bolestí hlavy 

prevenci křečových žil

NYNÍ SPECIÁLNÍ AKCE 10+1 ZDARMA ZA POUHÝCH 2 500 Kč.
Objednávejte se pomocí kontaktního formuláře.

"Je nutné dodržovat pitný režim, 2-3 litry tekutin za den. K léčbě celulitidy je důležitá i vhodná strava, se kterou vám poradíme, popřípadě doplňková dermokosmetika.."

MUDr. Martina Hamadová

Přístrojová lymfodrenáž - často se ptáte

K čemu lze lymfodrenáže využít?

"K prevenci a odstranění celulitidy, ke zmírnění otoků nohou, k vyhlazení, zeštíhlení a zpevnění objemu stehen, bříška, zadečku a boků, k  odstranění pocitu těžkých nohou, k prevenci vzniku křečových žil, k  detoxikaci organismu."

MUDr. Martina Hamadová

Kolikrát se lymfodrenáž opakuje?

"K léčbě celulitidy je potřeba minimálně 10 procedur, počet závisí na věku klientky a stupni postižení vaziva. Ošetření se provádí dvakrát až třikrát týdně. Pro léčbu celulitidy je velmi účinná kombinace lymfodrenáží s ošetřením radiofrekvenčním přístrojem Accent."

MUDr. Martina Hamadová

Je vhodné dodržovat nějaký režim?

"Je nutné dodržovat pitný režim, 2-3 litry tekutin za den. K léčbě celulitidy je důležitá i vhodná strava, se kterou vám poradíme, popřípadě doplňková dermokosmetika.."

MUDr. Martina Hamadová

Chcete zhubnout pomocí přístrojové lymfodrenáže? Objednejte se!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutNabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing