Upravit stránku
Méně invazivním zákrokům se dostává čím dál tím větší oblibě. V centru zájmu stojí především takové zákroky, jejichž výsledkem jsou vypnuté vrásky a mladistvě a zdravě vypadají pleť, která je prozářená, aniž by došlo ke změně výrazu a rysů vaší tváře. A přesně to vám přinese nové ošetření Skinbooster&PEEL.
Využijte speciální akce Šťavnatá pleť, která s sebou přináší benefity chemického peelingu a Skinboostru za zvýhodněnou cenu 4 500 Kč. 

Seznamte se s novým Skinboosterem

Skinbooster je speciálně zesíťovaná 20% kyselina hyaluronová, která se aplikuje injekčně do pokožky. Ta na sebe váže vodu a díky tomu hydratuje pokožku zevnitř, redukuje jemné vrásky a prozáří pokožku.

Výhodou Skinboosteru, v porovnání s mezoterapií kyselinou hyaluronovou je, že takto upravená HA je odolnější proti enzymu hyaluronidáza, a tím je efekt dlouhodobější. Doba účinku je individuální. Z výsledku se však můžete zpravidla těšit šest až osm měsíců.

Naše pleť také v určitém množství také obsahuje kyselinu hyaluronovou, ale s věkem ji ubývá. Pokožce tak ubývá hydratace, kůže působí unaveným dojmem a vznikají první vrásky. 

Jaké benefity zákrok přináší?

Nové ošetření Skinbooster&PEEL v sobě spojuje benefity Biorevitalizačního peelingu Oenanathe a Skinboosteru Revitraene HA20 2ml. Vyzkoušejte mezi prvními biorevitalizační peeling OENANTHE. Jedinečný peeling, obsahující výtažky rostliny Oenanthe a ozonizovaného olivového oleje, kyseliny pyrohroznové, azelaové a mandlové.

Hloubkově stimuluje pokožku, aniž by podráždil její povrch. Tak jsou zpomaleny účinky jak vnitřního, tak vnějšího stárnutí pokožky. Výsledkem je také silné tónování tkáně s liftingovým efektem.  

Jedná se o preventivní zákrok pro ženy ve věku třiceti let, který poskytne potřebnou hydrataci pleti, na kterou již krémy nestačí. Pokud vás trápí dehydrovaná pleť s hlubšími vráskami, je vhodné využít intenzivnějšího ošetření ve formě tří ošetření, které by ideálně měly proběhnout během jednoho měsíce. A následovně pak vždy jednou během šesti měsíců.

Skinbooster

Jak zákrok probíhá?

Ošetření je zcela bezrizikové. Na kůži aplikujeme znecitlivující krém. Následně je provedena mezoterapie aplikační pistolí Mezogun U225. Pomocí té vám aplikujeme 2ml SKINBOOSTER Revitrane HA20, který vaši pleť zevnitř a hloubkově hydratuje. Aplikace je velmi rychlá a také bezbolestná. Na závěr v deseti minutách využíváme regeneračního LED světla 630nm HelightPRO, jenž působí biostimulačně a hojivě.

Zákrok můžete v rámci jednoho sezení můžete zkombinovat s chemickým peelingem, který kůži navíc posílí a působí na drobné povrchové nedokonalost na pleti. Výsledkem je tak zklidněná pokožka. Po zákroku bude vaše pokožka mírně narůžovělá, následující den však na ošetřované místo můžete použít nejen běžný krém, ale i líčení. 

A jaká je cena zákroku?

Zaujal vás zákrok Skinbooster&PEEL? Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru