Upravit stránku

Plísňové onemocnění nehtů neboli onychomykóza je v současné době problémem, který trápí více než 20 % dospělé populace. Většina lidí však tento problém dosud neléčí. V současné době ale můžete podstoupit moderní způsob léčby, který spočívá v laserovém ošetření pomocí vysoce výkonného laseru.

Naprosto přesný detekční a fokusovací systém laseru zajistí optimální nastavení energie a minimalizuje riziko popálení a jiných nežádoucích projevů.

Benefity, které ošetření laserem přináší

 • Nemusíte absolvovat žádné dlouhodobé cykly léčby. Obvykle postačí jedno až dvě ošetření k tomu, aby nehtová plíseň vymizela.
 • Vyhnete se dlouhodobé aplikaci krémů, u kterých není jistý výsledek.
 • Nemusíte užívat orální medikaci, která má často nežádoucí vedlejší účinky.
 • Laserové ošetření napomáhá vylepšit celkový vzhled nehtu.
 • Jedná se o netoxickou, bezpečnou, efektivní a bezbolestnou léčbu.

Průběh zákroku

Nohy

V prvním kroku zkrátíme délku a upravíme tvar. Dále začistíme prostor mezi nehtem a nehtovým valem. Zbavíme vás zrohovatělé kůže, rozpraskané kůže na patách a kuřích ok. Na závěr poskytneme kůži jedinečnou péči pomocí preparátů, díky kterým bude kůže bohatě vyživená, vláčná a hebká na dotek

Jedná se o nekomplikovaný a rychlý zákrok, trvající zhruba patnáct až dvacet minut. Prvním krokem je dezinfekce nehtu, na který se přiloží bodový laserový aplikátor. Laserová technologie umožňuje přesnou kontrolu teploty během ošetření, a díky tomu je zákrok komfortní a bezbolestný, máte pouze pocit lehkého prohřátí v místě ošetření. Díky kombinaci světelného a tepelného působení dochází k odumření plísně a zabránění jejímu opětovnému vytvoření.

Poté začíná růst nový a nepoškozený nehet. Vždy záleží na konkrétním případu a na rychlosti růstu vašich nehtů. Zpravidla dochází k celkové obnově v průběhu čtyř až šesti měsíců. 

Plíseň nezmizí z postiženého nehtu okamžitě. Ta po aplikaci pouze odumře a z nehtu zmizí až s jeho postupným odrůstáním. To znamená v horizontu čtyř až šesti měsíců po aplikaci. Pokud se chcete nadobro zbavit trápení s plísní na nehtech, pak doporučujeme celou aplikaci opakovat dvakrát až třikrát, a to v desetidenních intervalech. A proč je opakovaná aplikace tak důležitá? Z těžce zasažených oblastí je totiž posléze zamezeno dalšímu šíření plísně, která by vás mohla nadále trápit.

Laserové ošetření onychomykózy vyniká svojí rychlostí. Jeden nehet je ošetřován zpravidla dvě minuty. A také výjimečnou účinností, neboť až 90 % klientů se zcela zbaví plísňového onemocnění již po jednom ošetření.
Logo

Kdo nemůže zákrok absolvovat?

Zákrok nemohou podstoupit těhotné ženy, lidé trpící epilepsií, dermatitidou, s poruchami srážlivosti krve a při onkologickém onemocnění.

Fotogalerie

Ošetření nehtů
Ošetření nehtů
Nehet před zákrokem
Ošetřený nehet po zákroku
1

Cena zákroku

 • Nehtový laser – ošetření onychomykózy
  Laserové ošetření nehtových plotének 1-5 prstů500 Kč
  Laserové ošetření nehtových plotének každý další prst75 Kč
  Lékařská pedikúra -povinná součást ošetření cena do 1h500 Kč
  Lékařská pedikúra -nad 1h každých započatých 15 minut200 Kč

   

  Od 09/2021 již nepřijímáme nové klienty!! 

Zajímají vás další informace o ošetření onychomykózy? Napište nám!

Nahoru