Upravit stránku

Připravte svou pleť na zimu!

Zima už pomalu, ale jistě klepe na dveře a s prvním ochlazením je zapotřebí připravit svou pokožku na přicházející mrazivé rána i celou zimu.

Právě vítr, mráz, slunce i sníh ji dokážou pořádně potrápit. Pleť v tomto období dostává opravdu zabrat a konec října je ideálním časem, kdy začít!

Základním pilířem je HYDRATACE!! Proto doporučujeme vyzkoušet hydratační ošetření prováděné přímo na naší klinice, které Vaši pleť ochrání.

Den otevřených dveří - naše nejoblíbenější zákroky pro rok 2021!

Dny otevřených dveří se staly naší pravidelnou a oblíbenou akcí.Letošní termín jsme museli zrušit a přesunout z důvodu nečekané přírodní katastrofy, které zasáhlo naše okolí. 

Rádi se s Vámi setkáváme, a proto jsme o tuhle akci nechtěli přijít a připravili si pro Vás náhradní termín Dne otevřených dveří. Kde Vám představíme naše nejoblíbenější ošetření v roce 2021.Prohlédnete si prostředí kliniky. Informujeme Vás o vybraných ošetření a nabízených produktech od značky Medik8 a Endor. 

Představíme Vám naši novinku Skinbooster Helene Shine!!
 

Nový termín je stanoven na 21.9.2021 od 10 do 17 hodin na klinice DermaEstetik Břeclav.

Den otevřených dveří - zaměřeno na Celulitidu

Celulitida trápí až 80% z nás. My v Dermaestetik, ale umíme stav vaší pokožky výrazně zlepšit. Přijďte si v Ůterý 16.6. od 10:00 vyzkoušet zdarma všechny přístroje, které na Celulitidu Dermaestetik máme. A že jich není zrovna málo..  Vaše MUDr. Martina Hamadová a kolektiv Dermaestetik
Nahoru