29.01.2014 10:00

Vždy připravená do plesových šatů díky laserovému odstranění chloupků!

Laserové odstranění chloupků

Plesová sezóna je v plném proudu a potrvá do konce března. Čekají vás 3 měsíce tance, elegance a zábavy. Buďte připravená na každý ples! Díky laserovému odstranění chloupků budou vaše nohy i podpaží hladké a neodolatelné. Každý v sále si všimne. Rozlučte se s holením nohou narychlo, které většinou nekončí moc úspěšně, a objednejte se na trvalou laserovou depilaci!

Co je to laserové odstranění chloupků?

Odstraňování nežádoucích chloupků na různých partiích těla je běžnou záležitostí. Vždy se ale svěřte do péče profesionála, jedině tak dosáhnete trvale hladké a jemné pokožky. Už nemusíte trávit čas holením, které navíc dráždí vaši pokožku.

Partie vhodné pro odstranění chloupků laserem:

Podstupte laserové odstranění chloupků již od 600 Kč!

  • Obličej – horní ret, brada, tváře
  • Tělo – podpaží, ruce, intimní partie, prsa, záda, břicho
  • Nohy – stehna, lýtka, třísla

Jak probíhá laserové odstranění chloupků

Trvalou laserovou depilaci provádíme diodovým laserem MeDioStar XT, který dokáže odstranit až 90 % chloupků během 4-6 ošetření. Laserový paprsek zničí cibulku chloupku a tím je chloupek trvale odstraněn. Díky kontinuálnímu předchlazení ošetřované lokality je trvalá depilace bezbolestná. Na přání vám však ještě aplikujeme znecitlivující krém.

Ošetřená pokožka může být 2 hodiny po zákroku zarudlá. Pro efektivní laserové odstranění chloupků vám doporučujeme absolvovat 4-6 návštěv, při kterých dojde k depilaci téměř všech chloupků.

Laserové odstranění chloupků je vhodné pro ženy i muže. Lze ho provádět celoročně, doporučujeme však období, kdy vaše pokožka není opálená.

Dodržujte doporučení ošetřujícího lékaře

Aby bylo laserové odstranění chloupků co nejúčinnější, minimálně 6 týdnů před zákrokem si v daném místě na těle nevytrhávejte chloupky. Můžete je holit nebo odstraňovat depilačním krémem. Je důležité, aby cibulka chloupku nebyla poškozená a laser ji dobře odstranil. V den ošetření místo dokonale oholte.

Po ošetření se chraňte před přímým slunečním zářením. Proto by vás mohl v létě zákrok do jisté míry omezovat. Také se v době mezi jednotlivými návštěvami vyvarujte opalování v soláriu.

Laserové odstranění chloupků vám ušetří nejen spoustu času s holením, ale také je šetrné. Žiletka pokožku dráždí. Ta se zanítí a vznikají vám bolestivé zarudlé pupínky. Proto neváhejte podstoupit trvalou laserovou depilaci

Chcete mít dokonale hladkou pokožku nejen na ples? Objednejte se na laserové odstranění chloupků!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akce

  • Zvýhodněné akční balíčky

Připravili jsme pro vás několik akčních balíčků.

Proč Dermaestetik?

  • 15 let odborné praxe v oboru
  • 70 certifikací z odborných školení
  • 3 500 stálých spokojených klientů
  • 20 000 provedených zákroků a služeb
  • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost! 

Dermaestetik na Facebooku

Dermaestetik na Facebooku

Nový Dermaestetik

Nový dermaestetik

Newsletter

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Newsletter

Nabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing