19.08.2014 08:15

Jak se nejlépe zbavit chloupků v intimních partiích. Značka: Bezbolestně

Jak se nejlépe zbavit chloupků v intimních partiích. Značka: Bezbolestně

Máme tu léto - období krátkých sukní, promenád v plavkách a prázdninových lásek. Abyste si ho pořádně užila, je důležité být sama se sebou spokojená. A jednou z cest, jak toho dosáhnout je dlouhodobá laserová depilace intimních partií. Mnoho žen totiž přiznává, že se cítí po úplné depilaci přitažlivější. Kromě toho odstranění chloupků je praktické i z hlediska osobní hygieny.

Své o tom vědí hlavně Brazilky, díky kterým známe tzv. brazilskou depilaci. Ta se však na rozdíl od laserového ošetření provádí cukrovou pastou nebo voskem a je poměrně bolestivá.

Dlouhobá laserová depilace v DermaEstetik

Laserová depilace intimních partií se dostala do určitého hygienického standardu dnešní doby. Pokud se provádí nejmodernějším přístrojem (v našem centru je to přístroj Mediostar XT) a s použitím znecitlivujícího krému, pak máte zaručenou bezbolestnost a maximální efektivitu. Ošetření je vhodné pro ženy i muže a provádí se jak v oblasti třísel, tak přímo na intimních partiích.

Zjistěte víc o depilaci intimních partií v DermaEstetik >>

5 důvodů proč podstoupit laserovou depilaci

 1. Oholené přirození se dnes nosí.
 2. Osobní hygiena je mnohem snadnější
 3. Většina žen i mužů se cítí přitažlivější.
 4. Sexuální prožitek je intenzivnější.
 5. Řešení je dlouhodobé!

Objednejte se na laserovou depilaci intimních partií!


Proč ty chloupky vlastně máme? A je zdravé se jich napořád zbavit?

Mít chloupky na intimních partiích je zcela přirozené. Stejně jako když je máte v podpaží nebo jinde na těle. Chloupky zde vyrůstají, aby překryly potní žlázy a lépe udržely a rozvinuly náš pach. Doba, kdy jsme si vybírali partnera podle osobního pachu, je ale už dávno pryč (i když sexuologové by nám nejspíš vysvětlili, že podvědomý impuls tam bude), a proto se bez chloupků dokážeme obejít.

Jedno ošetření nabízíme již od 1 500 Kč a při kombinaci s jinými oblastmi získáte slevu 10 %!

Objednejte se na konzultaci!

Aby byla pokožka těla bez zápachu a lépe se udržovala čistá, pak je holení přímo žádoucí! Co se ale týče intimních partií, na případném holení by se měli shodnout oba partneři. Někomu může přijít přitažlivější pravý opak.

Jak probíhá depilace laserem

Laserová depilace je permanentní, protože dokáže zničit chloupky i s cibulkami. Laserový paprsek reaguje na pigment v chloupcích, sveze se po nich a ve velmi krátkém okamžiku vyřadí cibulku z činnosti. Z toho plyne, že depilace je tím úspěšnější, čím jsou chloupky tmavší. U blondýnek tedy nemusí být výsledek depilace uspokojivý, nebo je třeba podstoupit více zákroků.

Opakované ošetření je nezbytné v každém případě. V rozmezí přibližně měsíce a půl doporučujeme absolvovat 4 až 5 bezbolestných ošetření. Tím zachytíme postupně všechny chloupky v jejich aktivní růstové fázi. V tu dobu totiž obsahuje cibulka nejvíce barviva a laserový paprsek ji snáze zasáhne. Celé ošetření je přitom zcela bezpečné a nemusíte se na něj nijak zvlášť připravovat. Stačí oholit dané partie zhruba den před ošetřením. Více vám rádi vysvětlíme na osobní konzultaci.

Uvažujete o depilaci intimních partií? Objednejte se na konzultaci!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akce

 • Zvýhodněné akční balíčky

Připravili jsme pro vás několik akčních balíčků.

Proč Dermaestetik?

 • 15 let odborné praxe v oboru
 • 70 certifikací z odborných školení
 • 3 500 stálých spokojených klientů
 • 20 000 provedených zákroků a služeb
 • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost! 

Dermaestetik na Facebooku

Dermaestetik na Facebooku

Nový Dermaestetik

Nový dermaestetik

Newsletter

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Newsletter

Nabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing