Mezonitě - niťový lifting

Cena již od 6 000 Kč

Lifting mezonitěmi je minimálně invazivní zákrok. Účinně a pomocí vstřebatelných mezonití obnovuje kolagen v pokožce a vytvoří jakousi kolagenovou síť, která zpevňuje povadající pokožku a kontury. Mezonitě jsou vhodné k řešení drobných vrásek kolem rtů a očí, na pokleslé obočí, ochablou pokožku se ztrátou elasticity. Využívají se i na povislou kůži, kontury obličeje a vrásky na krku a dekoltu.

Nejčastější indikací je tzv. gravitační ptosa - pokles tkání obličeje. V případě pacientů, kteří nejsou citliví vůči botulinickému toxinu používanému pro redukci vrásek na čele, mezi obočím a kolem očí a u pacientů, jejichž pokožka je náchylná k otokům.

Technologie prime-lifting neboli mezonitě funguje na principu vytvoření „kožní kostry“ z nového kolagenu, která působí jako podpora pro měkké tkáně a zabraňuje jejich poklesu. Kromě obličeje je možné využít mezonitě v podstatě kdekoliv na těle (dekolt, nadloktí, hýždě, aj.) Vlákno se postupně vstřebá (v době cca 120 - 180 dnů), „kostra“ ale zůstane, neboť vlákno v místě, kde je vedeno způsobí zvýšenou produkci kolagenu. Výsledek zákroku přetrvává až 2 roky.

Okamžitý efekt a krátká rekonvalescence

Tato technologie liftingu nahrazuje tradiční miniliftingové zákroky, bez nutnosti dlouhodobé rekonvalescence. Využíváme dva typy speciálních nití, které zajistí navrácení tkáně do původní polohy. Tím váš obličej dokonale omladí. Efekt vyhlazení vrásek, zpevnění kontur a přesun povislých tkání je navíc viditelný ihned po zákroku.

Výhody technologie prime lifting

  • různé délky a síly nití
  • rychlé a bezpečné zavedení
  • nechirurgický zákrok
  • možnost opakovaného ošetření
  • dlouhotrvající výsledek

 

„Speciálně vyškolený lékař zavádí vlákna pod kůži s ohledem na anatomii ošetřované oblasti, tloušťku a strukturu pokožky a požadavku klienta. Mezonitě jsou zaváděny pomocí tenké jehličky – vodiče, metoda je prakticky nebolestivá. Pro lepší pocit klienta se před zákrokem nanese na ošetřovanou oblast anestetický krém. Celý zákrok trvá cca 30-50 minut a ihned po něm se může klient zapojit do běžné denní aktivity. Při rozsáhlejším zákroku je nutné počítat s otokem a modřinkami, které se obvykle do 2 týdnů zhojí. “

MUDr. Martina Hamadová

Foto před zákrokem Foto po zákroku
Před zákrokem Po zákroku

Je ošetření bezpečné?

Metoda mezonití je naprosto bezpečná, neboť materiál zvaný polydioxanon, ze kterého jsou mezonitě vyrobeny, je tzv. biokompatibilní, tzn. že je organismem tolerován a navíc kompletně beze zbytku rozložitelný- rozloží se na oxid uhličitý a vodu. Materiál nevyvolává žádné alergické reakce. Jde o materiál bezproblémově využívaný přes 15 let zejména v oboru kardiochirurgie jako vstřebatelný šicí materiál. Jeho úplné vstřebání nastane do maximálně 180 dnů.  

Typy mezonití

Mezonitě

Mezonitě - často se ptáte

Kdy nelze zákrok provést?

„Zákrok nelze provést při onemocnění pojivové tkáně autoimunního charakteru, tendenci k tvorbě keloidních jizev, poruch krevní srážlivosti nebo užívání léků na ředění krve, v těhotenství.”

MUDr. Martina Hamadová

Lze zákrok kombinovat s jinými metodami?

„Kombinace s výplní je možná v rámci jedné procedury (v různých oblastech), zároveň je možná okamžitá aplikace a kombinace s botulotoxinem. Aplikace mezoterapie, chemického peelingu se doporučuje až po uplynutí 4 týdnů. ”

MUDr. Martina Hamadová

Máte zájem o proceduru prime lifting pomocí mezonití? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutNabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing