Karbonová laserová maska - HOLLYWOOD PEELING

Cena  1100 Kč

o červeného světla o  vlnové délce 630nm. Efekt omlazení pleti pomocí laserové gelové masky je viditelný již po prvním ošetření.

Ošetření pleti pomocí karbonové laserové masky je zcela bezbolestné a jeho účinek je patrný až 4 týdny!

Karbonovou laserovou masku aplikujeme na

  • obličej
  • dekolt
  • krk

„Ošetření trvá 30 minut a výsledný efekt je viditelný ihned. Opakované ošetření vede k dlouhodobému účinku.“

MUDr. Martina Hamadová

Laserová gelová maska obsahuje tzv. hydrogenuhličitanové ionty, které se působením speciálního záření mění na volný oxid uhličitý. Jeho mikročástice pročistí vrstvy kůže do hloubky. Oxid uhličitý zůstává v důsledku vhodného složení gelu po dlouhou dobu v jeho mezní vrstvě a podílí se na tzv. mikroskleníkovém efektu.

Intenzivní kontinuální LED světlo 630nm samo o sobě startuje novou tvorbu kolagenu v kůži. Při opakované aplikaci vypíná vrásky a omlazuje pleť. Gelová maska pro toto záření znamená jakousi „lupu“, která umožní, aby se energie přístroje využila v povrchových partiích kůže optimálně. Navíc laserová gelová maska snižuje svalové napětí mimických svalů, příčinu tvorby vrásek.

 

Ke zlepšení výsledného efektu je možné ošetření laserovou gelovou maskou kombinovat s jinými metodami pro omlazení pleti.

Omlazení obličeje - často se ptáte

Jak se ošetření provádí?

"Gelová maska se aplikuje po očištění pokožky pleťovou vodou, nejčastěji na obličej, ale je možná i aplikace na krk, dekolt a hřbety rukou. Nanese se ve slabé vrstvě na ošetřovanou oblast a po dobu 15-20 minut necháme působit světelný zdroj. Následně se gelová maska odstraní a pleť ošetříme podobně jako po aplikaci každé jiné masky."

MUDr. Martina Hamadová

Jaký je výsledný efekt?

"Okamžitý a viditelný již po prvním ošetření: vypnutí pleti, stažení pórů, vyhlazení jemných vrásek, projasnění pokožky a získání celkově mladistvého a zdravějšího vzhledu obličeje. Hydratační a čístící efekt přetrvává 4 týdny. Dlouhodobý po opakovaných aplikacích: vypínání kůže, terapie a prevence vzniku a rozvoje vrásek (v důsledku novotvorby kolagenu)."

MUDr. Martina Hamadová

Jak často se ošetření provádí a je možné i v létě?

"1 ošetření za 4 týdny, ošetření je prováděno celoročně."

MUDr. Martina Hamadová

Lze ošetření kombinovat s jinými metodami?

"Vhodná je kombinace s jinými metodami, jejichž účinek je tímto znásoben."

MUDr. Martina Hamadová

MUDr. Martina Hamadová

Máte zájem o omlazení pleti pomocí laserové gelové masky? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutNabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing