Laserová epilace a odstranění chloupků

Cena již od 600 Kč

Laserová epilace je nejúčinnější a nejdlouhodobější metodou, která v současnosti existuje k odstranění nežádoucích chloupků. K odstranění chloupků používáme vysokovýkonový diodový laser Mediostar XT německé firmy Asclepion, který patří mezi nejvýkonnější a nejjemnější epilační lasery současnosti. Zbavte se chloupků navždy i vy!

Ošetření je zcela bezbolestné, pro lokální anestezii používáme znecitlivující krém. Jedná se o velice šetrný zákrok, který nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

V současné době je nabízena na trhu (zejména kosmetickými salony) epilace pomocí IPL (intenzivní pulsní světlo). Tato metoda však není zdaleka tak účinná jako laserová epilace a riziko opětovného výskytu ochlupení je vysoké.

 

Laserový paprsek je pohlcen pigmentem vlasové cibulky chloupku. V tomto místě se přemění energie na teplo, cibulku zničí, a tím se již chloupky nikdy neobjeví na místech, kde je nechcete mít. Laserová epilace je ideálním řešením pro odstranění chloupků. Jednou provždy se zbavíte nekonečných hodin holení, bolestivého a nepohodlného vytrhávání chloupků strojkem nebo voskem, problému zarůstajích chloupků či „podrážděné“ kůže po holení.

„Jednotlivá laserová depilace zničí asi 25-40 % všech přítomných chloupků. K dosažení požadovaného efektu je proto zákrok nutné opakovat v průměru 4-5 x, vždy s odstupem 2-3 měsíců.“

MUDr. Martina Hamadová

Foto před zákrokem Po trvalé epilaci laserem
Před zákrokem Po zákroku

Podívejte se, jak probíhá epilace pomocí laseru MeDioStar  

Laserová epilace - často se ptáte

Je ošetření bolestivé?

"Ošetření je bezbolestné díky systému kontinuálního předchlazení depilovaného místa. Jedincům vnímavějším k bolesti aplikujeme před ošetřením znecitlivující krém."

MUDr. Martina Hamadová

Jaké vedlejší účinky se mohou objevit?

„Kůže je po zákroku maximálně 2 hodiny zarudlá. Ošetření je šetrné, nevyžaduje rekonvalescenci.”

MUDr. Martina Hamadová

Kolik budu potřebovat ošetření?

„Při jediném ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, část chloupků je v klidu (fáze telogen), část roste (fáze anagen). Počet ošetření závisí na počtu chloupků v růstové fázi a na hormonálním nastavení organismu. Celkový počet ošetření je velmi individuální, protože k úplnému zničení chloupku dochází právě jen v jejich růstové fázi. Jednotlivá laserová depilace tak zničí asi 25-40% všech přítomných chloupků. K dosažení požadovaného efektu je proto zákrok nutné opakovat v průměru 4-5x, vždy s odstupem 2-3 měsíců.”

MUDr. Martina Hamadová

Jaká pravidla se musí dodržovat?

„Chloupky se nesmí minimálně 6 týdnů před ošetřením vytrhávat, lze je pouze holit, stříhat nebo odstraňovat depilačním krémem. 12 hodin před laserovou depilací není vhodné protírat kůži pleťovým mlékem či krémem. V den ošetření je nutné ošetřovanou lokalitu dokonale oholit. Po ošetření by se měla pleť 2 týdny chránit před UV zářením. V případě ošetření větších částí těla je třeba se opalování a návštěv solaria po tuto dobu zcela vyvarovat, menší části lze chránit opalovacím krémem s vysokým UV faktorem (50+). Ošetření lze provádět celoročně, laserová epilace se však lépe provádí na neopálené pokožce.”

MUDr. Martina Hamadová

Kdo může být ošetřen?

„Mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, jejichž nežádoucí chloupky jsou pigmentované.”

MUDr. Martina Hamadová

Máte zájem o trvalou epilaci laserem? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akce

  • Zvýhodněné akční balíčky

Připravili jsme pro vás několik akčních balíčků.

Proč Dermaestetik?

  • 15 let odborné praxe v oboru
  • 70 certifikací z odborných školení
  • 3 500 stálých spokojených klientů
  • 20 000 provedených zákroků a služeb
  • 1. místo u nás má vždy Vaše spokojenost! 

Dermaestetik na Facebooku

Dermaestetik na Facebooku

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Newsletter

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Newsletter

Nabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2018, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing