Injekční lipolýza

Cena bude upřesněna lékařem

Injekční lipolýza je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do podkožního tuku. Používá se směs preparátů, jejíž hlavní součástí je fosfatidylcholin.

Je to přírodní produkt, který se získává ze sójových bobů. Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla. Pokud sportujete, zdravě jíte, ale pořád se nemůžete zbavit tuku na určitých partiích, může být injekční lipolýza pro vás řešením.

"Doporučujeme pít nejméně 2 litry tekutin denně, užívat dostatek vitamínů a antioxidantů a dodržovat redukční dietu, která nutí tělo, aby odbourávalo tuk v oblasti, kde byl proveden zákrok."

MUDr. Martina Hamadová

Zhubněte s radostí a bez námahy

K odbouvání tuků se používá směs preparátů, sloužící ke zvýšení venozního a lymfatického toku. Ve vrstvě podkožního tuku naruší pruhy pojivové tkáně a rozpouští usazený tuk, zjemní povrch kůže, pomáhá ke zmenšení tukové vrstvy a zmírnění nepravidelností a vkleslin kůže v dané oblasti. Mikroinjekce jsou aplikovány do svrchní vrstvy podkožního tuku. Ideální je kombinace mezoterapie a lymfatické masáže.

Před injekční lipolýzou Po injekční lipolýze

Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny. Pro odstranění 2-4cm silné vrstvy podkožního tuku je zapotřebí 4-10 aplikací, rozestup mezi aplikacemi je zpravidla 2 až 4 týdny.

Před zákrokem Po zákroku

Na co se často ptáte

Je zákrok bolestivý?

"Jedná se o téměř nebolestivý zákrok, znecitlivění ve většině případů není nutné, u velmi citlivých jedinců lze použít znecitlivující mast."

MUDr. Martina Hamadová

Které partie lze ošetři?

"Mezi nejčastěji ošetřované partie patří dolní a horní část břicha, stehna, hýždě a podbradek."

MUDr. Martina Hamadová

Platí po zákroku nějaká omezení?

"Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Ošetřené místo bude po aplikaci zarudlé a oteklé. Mohou se objevit modřinky. Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu vaší pokožky. Doporučujeme pít nejméně 2 litry tekutin denně, užívat dostatek vitamínů a antioxidantů a dodržovat redukční dietu, která nutí tělo, aby odbourávalo tuk v oblasti, kde byl proveden zákrok."

MUDr. Martina Hamadová

Kdy je vidět výsledek?

"Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Pro odstranění 2-4cm silné vrstvy podkožního tuku je zapotřebí 4-10 aplikací, rozestup mezi aplikacemi je zpravidla 2 až 4 týdny."

MUDr. Martina Hamadová

Máte zájem o injekční lipolýzu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutNabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing