Laserová depilace intimních partií. Dopřejte si dlouhodobé řešení pro hladkou a přitažlivou pokožku

Cena již od 1500 Kč

Laserová depilace, nebo přesněji řešeno epilace intimních partií stoupá v posledních letech na oblibě. Tento poměrně nenáročný a zároveň velmi efektivní zákrok vyhledávají jak ženy, tak i muži. Hladké a oholené intimní partie se totiž staly určitým hygienickým standardem dnešní doby. Pokud tedy i vy uvažujete o laserové depilaci, zjistěte, co tento zákrok obnáší, jak probíhá a jaké jsou jeho výsledky. A potom se objednejte na ošetření do DermaEstetik.

Tři hlavní důvody, proč podstoupit laserovou depilaci

  1. Depilace laserem má dlouhodobý efekt.
  2. Budete se cítit přitažlivější.
  3. Osobní hygiena bude mnohem snadnější a pohodlnější.

Na naší klinice provádíme depilaci pomocí inovativního diodového laseru Mediostar XT. Tento moderní přístroj zaručuje bezbolestnost celého ošetření a zároveň maximální efektivitu. Výsledkem je dlouhodobě hladká pokožka intimních partií. Jednou pro vždy se zbavíte podrážděné pokožky, pupínků a opakovaného holení klasickými strojky nebo vosky několikrát týdně.

Laserová epilace je světovým trendem jak z hlediska estetického, tak z hlediska hygienického. Přesvědčte se o tom z článku známého gynekologa a sexuologa Radima Uzla - Holení intimních míst je nezadržitelný trend.

Odhalte princip laserové depilace

Dlouhodobého efektu lze dosáhnout již po 4 až 5 ošetřeních, při kterých používáme lokální anestetický krém. Laserový zákrok je díky tomuto krému a kvalitnímu přístroji Mediostar XT nebolestivý. Při samotném ošetření reaguje paprsek laseru na pigment v jednotlivých chloupcích a zničí jejich cibulky. V důsledku přerušení výživy následně chloupky vypadnou. Laser však takto reaguje pouze na chloupky, které jsou v růstové fázi, a proto je nutné zákrok několikrát opakovat.

„Na laserovou depilaci zvu všechny ženy a muže, jejichž chloupky jsou pigmentované. Ošetření je tím úspěšnější, čím jsou chloupky tmavší. Na ošetření se přitom nemusíte nijak zvlášť připravovat. Stačí den předem oholit dané partie klasickou žiletkou.“

MUDr. Martina Hamadová,
Specialistka na laserovou a estetickou dermatologii

Máte zájem o laserovou depilaci intimních partií? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutNabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing