Odstranění mimických vrásek botulotoxinem

Cena již od 140 Kč

V mladém věku jsou po skončení činnosti mimického svalu veškeré nerovnosti vyhlazeny, ale s rostoucím věkem dochází k úbytku elastických vláken v kůži. Nerovnosti se kvůli tomu stávají stálými, postupně se zvětšují a  prohlubují. Tím v obličeji vznikají mimické vrásky, které jsou výsledkem pohybu obličejových svalů. Jsou to vrásky na čele, mezi obočím a při zevních očních koutcích.

Aplikace botulotoxinu je v současnosti nejrychlejší účinnou metodou k odstranění vrásek. Efekt se projeví do 3 - 14 dnů.

Aplikace botulotoxinu slouží k účinnému řešení, ale i k prevenci rozvoje mimických vrásek. Botulotoxin se vpraví tenkou jehličkou přímo do ošetřovaného místa, kde aktivně působí. Ošetření je proto časově nenáročné  a není potřeba žádná rekonvalescence. Výsledkem je rychlé a spolehlivé omlazení obličeje. Aplikace botulotoxinu je navíc
efektivně využívána k léčbě nadměrného pocení.

Před aplikací botulotoxinu Po aplikaci botulotoxinu Aplikace botulotoxinu
Před zákrokem Po zákroku Aplikace botulotoxinu

Časté dotazy na aplikaci botulotoxinu

Co je botulotoxin?

„Botulotoxin je purifikovaný protein, který po aplikaci do mimického svalu  blokuje vedení vzruchu mezi daným svalem a nervem, a tím vypne daný sval z funkce. Sval není schopen kontrakce a kůže nad ním se nekrčí. Individuálně pak dojde k úplnému vyhlazení vrásky  nebo k jejímu výraznému zlepšení (o tom rozhoduje věk pacienta, dlouhodobost vrásky, množství aplikované látky). Zákrok se provádí několika vpichy velmi tenkou jehličkou. Nejčastěji ošetřované lokality kam se botulotoxin aplikuje: nad kořenem nosu, okolí očí, na čele.”

MUDr. Martina Hamadová

Jak dlouho trvá efekt botulotoxinu?

„Efekt se projeví do 3-14 dnů, jeho trvání je individuální – po první aplikaci 3-6 měsíců. Pokud se terapie neopakuje, stav se nezhorší, naopak. Svaly vždy z nečinnosti slábnou. Opakovaná aplikace stejné dávky většinou prodlouží čas potřebný k další aplikaci.”

MUDr. Martina Hamadová

Je zákrok bolestivý?

Bolestivost je minimální. Není třeba lokální anestezie.”

MUDr. Martina Hamadová

Máte zájem o aplikaci botulotoxinu? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutNabízíme vám

V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky

© 2019, DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing